MSS - Basketbal

21. 03. 2019
Předposlední disciplínou letošní mezitřídní sportovní soutěže byly turnaje ...

Předposlední disciplínou letošní mezitřídní sportovní soutěže byly turnaje v basketbalu dívek a streetballu chlapců odehrané 19. a 21. března. Dívčích týmů se přihlásilo šest, takže se hrálo nejprve ve dvou skupinách po třech a dále systémem pavouka. Finálový zápas skončil vítězstvím 3.L, která porazila 1.A 4:2. Třetí místo získal po boji s 4.L tým učitelský, který byl posilněn studentkami z 3.L a 4.L.

Chlapeckých týmů bylo letos celkem sedm a systém soutěže stejný jako u dívek - dvě skupiny, ze kterých postoupily čtyři nejlepší týmy do pavouka. Na prvním místě skončili učitelé, na místě druhém a třetím pak 1.A a 4.L. Jak jsou na tom jednotlivé třídy před poslední disciplínou mezitřídní sportovní soutěže, můžete vidět zde: //tinyurl.com/yxhbehyl

Výsledky basketbalu dívek: //tinyurl.com/y5pqazo5

Výsledky streetballu chlapců: //tinyurl.com/y4tpokxb