Středoškolský atletický pohár

19. 09. 2016
V pondělí 19. září proběhlo okresní kolo středoškolského atletického poháru ...

V pondělí 19. září proběhlo okresní kolo středoškolského atletického poháru Corny. Dívky se umístily na celkovém třetím místě s počtem 4812 bodů, chlapci taktéž na třetím místě s počtem 6945 bodů.

Nejúspěšnější byli naši sportovci v běžeckých disciplínách. Dívčí štafeta obsadila celkové druhé místo, Monika Zikmundová (3. B) zvítězila v běhu na 800 m a na dvoustovce skončila čtvrtá, Gabriela Šorsáková (2. L) skončila na čtvrtém místě v běhu na 60 m a na pátém místě ve skoku do dálky. Nikola Molendová (4. L) skončila pátá v běhu na 800 m a Lenka Hecklová (2. L) také pátá ve skoku do výšky.

Chlapecká štafeta skončila na místě čtvrtém, Dominik Varyš (4. L) skončil druhý v běhu na 1500 m, Marek Pelc (1. A) pátý na stovce. Pavel Mužík (4. A) zvítězil ve vrhu koulí, Michael Galia (4. A) skončil pátý a taktéž na páté příčce, ale ve skoku do výšky se umístil Martin Krupička (3. A).