Požární ochrana očima dětí

Požární ochrana očima dětí
29. 04. 2016
Letošního již 42. ročníku soutěže Požární ochrana očima dětí se za naši školu ...

Letošního již 42. ročníku soutěže Požární ochrana očima dětí se za naši školu zúčastnily Kateřina Srnková, Michaela Viktorová a Marcela Miksová. Soutěž vyhodnocovala okresní odborná rada mládeže Rakovník zastoupená Jaroslavou Čečrdlovou, Marcelou Holou a Vlastimilem Schuhem. Za naši školu se v kategorie L4 umístila Marcela Miksová (3. A) na 1. místě.

Po obdržení písemné pozvánky na stanici hasičského záchranného sboru Rakovník, se v pátek 29. dubna od 17:00 zúčastnila slavnostního vyhlášení soutěže. Na stanici HZS se sešli všichni pozvaní výherci i s rodinnými příslušníky. Po slavnostním vyhlášení a předání cen následovala prohlídka stanice HZS.

Marcela Miksová vyhrála i krajské kolo soutěže v kategorii literárních prací L4 a postupuje do kola celostátního. K tomu velkému úspěchu moc gratulujeme a samozřejmě držíme palce, aby bylo umístění naší studentky v rámci ČR co nejlepší!

 

Požární ochrana očima dětí