Jiskrův a Pobudův memoriál

16. 11. 2018
Jiskrův a Pobudův memoriál, tradiční volejbalové utkání obchodních ...

Jiskrův a Pobudův memoriál, tradiční volejbalové utkání obchodních akademií, se letos konalo 16. listopadu v Žatci. V prvním zápase porazili žatečtí Slané 2:0, poté poměřil Žatec síly s Rakovníkem. V prvním setu zvítězil Žatec, nabral i vedení v setu druhém, ale poté, co se náš tým zahřál, dokázal vývoj setu zvrátit a zvítězili jsme nakonec 25:22! Třetí set byl po celou dobu neuvěřitelně vyrovnaný, oba týmy sbíraly postupně po bodu až nakonec štěstí přeci jen přálo žateckým a zvítězili 17:15. Ve třetím zápase porazil Rakovník Slaný 25:22 a 25:14.

A tak jsme pohár, ze kterého jsme se po loňském vítězství měli tu čest celý rok radovat, předali letošnímu hostiteli turnaje OA a SOŠZE Žatec a snad jej získáme zase příští rok ve Slaném!