Zájezd do Anglie

Zájezd do Anglie
08. 09. 2018
Od naší obchodní akademie jsme do Anglie vyrazili 4. září ve 14.15 hodin ...


Od naší obchodní akademie jsme do Anglie vyrazili 4. září ve 14.15 hodin přes Lovosice, kde jsme vyzvedli další skupinku z gymnázia. Druhý den okolo desáté jsme dorazili do Londýna, kde jsme navštívili Greenwich park a překročili nultý poledník. Pak jsme se lodí přes Temži dostali k hradu The Tower a po prohlídce nás čekalo volno s první ochutnávkou fish and chips a 
prohlídkou okolí.

A pak už nás čekal Tower Bridge a skleněná lávka, výhled na Londýn z St. Paul´s cathedral a přivítání v rodinách. Další
 den jsme vyrazili k hradu Windsor i s místem svatby prince Harryho s Meghan, navštívili Oxford s univerzitou a atmosférou Harryho Pottera.

Naše loučení s Londýnem pak poslední den obstarala návštěva Westminster London Eye, prošli jsme kolem Big Benu a navštívili Buckinghamský palác a očekávání splnily i dvě hodiny volna na Oxford Street. A pak už jen Londýne ahoj a s krásnými zážitky domů.

Studentky 2.A

 

Zájezd do Anglie