MSS - Basketbal

23. 03. 2017
Středeční a čtvrteční odpoledne 22. a 23. března se konaly turnaje ...

Středeční a čtvrteční odpoledne 22. a 23. března se konaly turnaje ve streetballu a basketbalu, které byly předposlední možností získat body do celoroční mezitřídní sportovní soutěže.

Ve středu se sešly celkem čtyři chlapecké týmy, utkali se tedy všichni se všemi. Za tři vítězství si celkem 16 bodů odnesli učitelé, na druhém místě se umístil tým složený ze studentů 4. L a 4. A, ti si rozdělili bodů 12. Třetí skončil tým 2. A (9 bodů) a čtvrtý tým 1. L (7 bodů).

Ve čtvrtečním turnaji dívek byla účast téměř dvojnásobná. Sedm týmů se utkalo ve dvou skupinách, nejlepší pak postupovaly dál vyřazovacím systémem pavouka. Ve finálovém zápase zvítězily dívky ze 4. L nad 1. L 10:6 a připsaly si tak vítězných 16 bodů. V utkání o třetí místo zvítězila 2. L nad 3. L 4:2.

Průběžné výsledky MSS 2016/17: //goo.gl/kbmyTU